Najczęściej kupowane

na stronę
Szarfa - różne kolory Szarfa do zabaw i ćwiczeń sportowych.
W magazynie
49,00 zł
Gra polega na ułożeniu pary jednakowych kart, z których połączenia powstaje nazwa obrazka. Gra doskonali pamięć, wspomaga naukę czytania metodą sylabową, która zbliżona jest do czytania całościowego, dzięki czemu osiąga się automatyzację procesu czytania. 
W magazynie
499,00 zł
Teatrzyk drewniany dla dzieci Teatrzyk idealnie nadaje się do przedstawień. Zabawa w teatr rozwija wyobraźnie u dziecka, a także pomaga pokonać nieśmiałość, wzmacnia poczucie własnej wartości.
dostępny na zamówienie
139,00 zł
Puzzle sylabowe Puzzle sylabowe umożliwiają naukę prawidłowego podziału wyrazów na sylaby, określania liczby sylab w wyrazie, klasyfikowania wyrazów w zależności od liczby sylab. Kształtuje umiejętność wyszukiwania odpo­wiedniego elementu do stworzenia całego wyrazu, dobierania odpowiednich sylab tak, aby powstał wyraz poprawny gramatycznie. 
Wkrótce w magazynie
210,00 zł
Osłony na grzejniki dedykowane są głównie dla szkół i przedszkoli choć mogą stanowić również ciekawe elementy wnętrz mieszkalnych, pokoi dziecięcych i wielu innych pomieszczeń, wykonujemy je na wymiar wraz z transportem i ich montażem. Cena dotyczy standardowego kaloryfera o wymiarach 60cmx60cmx15cm dla osłony frontalnej.
dostępny na zamówienie
158,00 zł
Labirynt żabka to doskonała pomoc dydaktyczna wspomagająca motorykę ręki, wyobraźnię oraz koordynację wzrokowo-ruchową dziecka. Zabawa polega na przesuwaniu kolorowych uchwytów wzdłuż torów umieszczonych na żabce.
W magazynie
149,00 zł
Koziołek gimnastyczny 80 x 80 x 76 cm
W magazynie
890,00 zł
Lustro jednoskrzydłowe w metalowej ramie i stabilnej podstawie. Na powierzchni lustra zastosowana jest siatka posturograficzna, która jest istotna w ocenie terapeutycznej postawy osoby ćwiczącej. Umożliwia autokreację zarówno w pozycji stojącej jak i siedzącej. Lustro jest na kółkach, więc można je przemieszczać. 
W magazynie
128,00 zł
Labirynt żaglowiec to doskonała pomoc dydaktyczna wspomagająca motorykę ręki, wyobraźnię oraz koordynację wzrokowo-ruchową dziecka. Zabawa polega na przesuwaniu kolorowych uchwytów wzdłuż torów żaglowca oraz przewlekania i nawijania sznurka na kołki. Pomoc może być stosowana w zależności od wyobraźni dziecka jako statek piracki, żaglowiec, itp.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
85,00 zł
Dzieci na zasadzie dotyku mają za zadanie zgadnąć jaki przedmiot znajduje się w środku. Wykonana z drewna. Posiada otwory, przez które dzieci wkładają ręce.
W magazynie
129,00 zł
PUDEŁKO LUSTRO LOGOPEDYCZNE 2 lusterka przymocowane do dwóch z trzech ścianek pudełka i jedno lusterko luzem pozwalają na różnego typu ćwiczenia logopedyczne. Lusterka wykonane są z pleksy, dzięki czemu podnoszą bezpieczeństwo zabaw. Pudełko może również służyć do układania różnych wzorów i rytmów przy użyciu klocków, korali itp. - długość boku 26 cm. 
W magazynie
49,00 zł
Utrwalają znajomość liter, tworzenie wyrazów, dzielenie na sylaby. Rozwijają wyobraźnię, kształcą umiejętność kojarzenia, zachęcają do uważnej obserwacji. Uświadamiają różnicę między głoską a literą, rozwijają koordynację wzrokowo - ruchową. 
W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów