Najczęściej kupowane

na stronę
Szarfa - różne kolory Szarfa do zabaw i ćwiczeń sportowych.
W magazynie
369,00 zł
Oś liczbowa magnetyczna dla dzieci Magnetyczna oś liczbowa w obrazowy sposób przedstawia działania na liczbach, magnetyczne strzałki pokazują strategię liczenia oraz drogę rachunku.
W magazynie
329,00 zł
Duże liczydło na stojaku Duże drewniane liczydło zawiera 100 korali rozłożonych w 10 rzędach z kolorystycznie wyróżnionymi piątkami i przekroczeniem pięćdziesiątki. Liczydło idealnie nadaje się do pracy grupowej lub indywidualnej. Można na nim przeliczać, dodawać i odejmować w zakresie 100. 
W magazynie
3,00 zł
Małe bezpieczne lusterko. Przydatne do ćwiczeń mimiki twarzy.
W magazynie
49,00 zł
Gra polega na ułożeniu pary jednakowych kart, z których połączenia powstaje nazwa obrazka. Gra doskonali pamięć, wspomaga naukę czytania metodą sylabową, która zbliżona jest do czytania całościowego, dzięki czemu osiąga się automatyzację procesu czytania. 
W magazynie
499,00 zł
Teatrzyk drewniany dla dzieci Teatrzyk idealnie nadaje się do przedstawień. Zabawa w teatr rozwija wyobraźnie u dziecka, a także pomaga pokonać nieśmiałość, wzmacnia poczucie własnej wartości.
dostępny na zamówienie
6,00 zł
Laska gimnastyczna 120 cm przeznaczona do różnego rodzaju ćwiczeń gimnastycznych. 
W magazynie
9,60 zł
48 kart pracy zawierających propozycje ćwiczeń rozwijających umiejętność: szeregowania, klasyfikowania, liczenia, kształtujących pojęcia liczbowe
W magazynie
139,00 zł
Puzzle sylabowe Puzzle sylabowe umożliwiają naukę prawidłowego podziału wyrazów na sylaby, określania liczby sylab w wyrazie, klasyfikowania wyrazów w zależności od liczby sylab. Kształtuje umiejętność wyszukiwania odpo­wiedniego elementu do stworzenia całego wyrazu, dobierania odpowiednich sylab tak, aby powstał wyraz poprawny gramatycznie. 
Wkrótce w magazynie
54,00 zł
Drewniana plansza z grubej sklejki z wyżłobionym rowkiem po którym porusza się kulka. Osadzenie planszy na walcu służy do ćwiczeń równowagi we wszystkich kierunkach. 
W magazynie
109,00 zł
Pomoc logopedyczna z magnetycznym torem przeszkód, który można przekładać tworząc dowolne labirynty. Zadaniem dziecka jest przedmuchanie za pomocą słomki jedną z piłek. UWAGA ! Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.
W magazynie
7,80 zł
Nowa propozycja dla wszystkich, którym zależy na wszechstronnym rozwoju twórczym dziecka i wsparciu przyszłego pierwszoklasisty w wyćwiczeniu koordynacji wzrokowo-ruchowej. 
W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 57 elementów