Zaopatrzenie przedszkoli

Zaopatrzenie przedszkoli  Jest 41 produktów.

Podkategorie

na stronę
199,00 zł
Kalendarz magnetyczny dla dzieciZastosowanie:Praktyczny i trwały kalendarz pozwala zaznajomić dzieci z dniami tygodnia, miesiącami i zapisem daty. Na planszy znalazło się również miejsce na oznaczenie pory dnia, pory roku, pogody i temperatury oraz planowanych zajęć na przedpołudnie i popołudnie.
Dostępny na zamówienie
499,00 zł
Teatrzyk drewniany dla dzieci Teatrzyk idealnie nadaje się do przedstawień. Zabawa w teatr rozwija wyobraźnie u dziecka, a także pomaga pokonać nieśmiałość, wzmacnia poczucie własnej wartości.
dostępny na zamówienie
160,00 zł
gry literki Na płytkach umieszczone są kontury liter polskiego alfabetu, podzielone kolorystycznie na spółgłoski i samogłoski.Wodząc po szorstkim śladzie na płytce, dzieci poprzez zmysł dotyku rozpoznają litery oraz przygotowując się do nauki pisania.
W magazynie
45,90 zł
Tablice wykonane są z najlepszych materiałów. Gruba (20 mm) sosnowa rama sprawia, że tablica jest bardzo wytrzymała i nie wygnie się podczas długiego użytkowania. Do tablicy dołączony jest zestaw zawieszek. Możliwość montażu zarówno w pionie jak i w poziomie. Wym. 70 x 100 cm.
dostępny na zamówienie
369,00 zł
Oś liczbowa magnetyczna dla dzieci Magnetyczna oś liczbowa w obrazowy sposób przedstawia działania na liczbach, magnetyczne strzałki pokazują strategię liczenia oraz drogę rachunku.
W magazynie
329,00 zł
Duże liczydło na stojaku Duże drewniane liczydło zawiera 100 korali rozłożonych w 10 rzędach z kolorystycznie wyróżnionymi piątkami i przekroczeniem pięćdziesiątki. Liczydło idealnie nadaje się do pracy grupowej lub indywidualnej. Można na nim przeliczać, dodawać i odejmować w zakresie 100. 
W magazynie
128,00 zł
Labirynt żaglowiec to doskonała pomoc dydaktyczna wspomagająca motorykę ręki, wyobraźnię oraz koordynację wzrokowo-ruchową dziecka. Zabawa polega na przesuwaniu kolorowych uchwytów wzdłuż torów żaglowca oraz przewlekania i nawijania sznurka na kołki. Pomoc może być stosowana w zależności od wyobraźni dziecka jako statek piracki, żaglowiec, itp.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
89,90 zł
Kolorowy drewniany kwiatek manipulacyjny to świetna zabawa dla każdego dziecka, poprzez przesuwanie kolorowych krążków po torze dziecko ćwiczy motorykę ręki, wyobraźnię oraz koordynację wzrokowo - ruchową.  
W magazynie
2 558,00 zł
Kolorowy zestaw meblowy dla szkół i przedszkoli.
dostępny na zamówienie
3 380,00 zł
Kolorowy zestaw meblowy.
dostępny na zamówienie
3 025,00 zł
Kolorowy zestaw meblowy.
dostępny na zamówienie
4 056,00 zł
Kolorowy zestaw meblowy prosto od producenta.
dostępny na zamówienie
Pokazuje 1 - 12 z 41 elementów