Zaopatrzenie szkół

Zaopatrzenie szkół  Jest 38 produktów.

Podkategorie

Osłony na grzejniki

OSŁONY NA GRZEJNIKI DO SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI

Biurka

BIURKA SZKOLNE I PRZEDSZKOLNE DLA NAUCZYCIELI

na stronę
499,00 zł
Teatrzyk drewniany dla dzieci Teatrzyk idealnie nadaje się do przedstawień. Zabawa w teatr rozwija wyobraźnie u dziecka, a także pomaga pokonać nieśmiałość, wzmacnia poczucie własnej wartości.
dostępny na zamówienie
199,00 zł
Duża widoczna dla wszystkich uczniów klasy, tabliczka do 100.Uczniowie za pomocą magnetycznych kwadratów z liczbami, układają liczby parzyste (kolor niebieski) i nie parzyste (kolor czerwony). Plansza może również służyć do innych zabaw matematycznych.
W magazynie
160,00 zł
gry literki Na płytkach umieszczone są kontury liter polskiego alfabetu, podzielone kolorystycznie na spółgłoski i samogłoski.Wodząc po szorstkim śladzie na płytce, dzieci poprzez zmysł dotyku rozpoznają litery oraz przygotowując się do nauki pisania.
W magazynie
45,90 zł
Tablice wykonane są z najlepszych materiałów. Gruba (20 mm) sosnowa rama sprawia, że tablica jest bardzo wytrzymała i nie wygnie się podczas długiego użytkowania. Do tablicy dołączony jest zestaw zawieszek. Możliwość montażu zarówno w pionie jak i w poziomie. Wym. 70 x 100 cm.
dostępny na zamówienie
128,00 zł
Labirynt żaglowiec to doskonała pomoc dydaktyczna wspomagająca motorykę ręki, wyobraźnię oraz koordynację wzrokowo-ruchową dziecka. Zabawa polega na przesuwaniu kolorowych uchwytów wzdłuż torów żaglowca oraz przewlekania i nawijania sznurka na kołki. Pomoc może być stosowana w zależności od wyobraźni dziecka jako statek piracki, żaglowiec, itp.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
89,90 zł
Kolorowy drewniany kwiatek manipulacyjny to świetna zabawa dla każdego dziecka, poprzez przesuwanie kolorowych krążków po torze dziecko ćwiczy motorykę ręki, wyobraźnię oraz koordynację wzrokowo - ruchową.  
W magazynie
2 558,00 zł
Kolorowy zestaw meblowy dla szkół i przedszkoli.
dostępny na zamówienie
3 380,00 zł
Kolorowy zestaw meblowy.
dostępny na zamówienie
3 025,00 zł
Kolorowy zestaw meblowy.
dostępny na zamówienie
4 056,00 zł
Kolorowy zestaw meblowy prosto od producenta.
dostępny na zamówienie
2 628,00 zł
Kolorowy zestaw meblowy. 
dostępny na zamówienie
146,48 zł
Osłony na grzejniki dedykowane są głównie dla szkół i przedszkoli choć mogą stanowić również ciekawe elementy wnętrz mieszkalnych, pokoi dziecięcych i wielu innych pomieszczeń, wykonujemy je na wymiar wraz z transportem i ich montażem. Cena dotyczy standardowego kaloryfera o wymiarach 60cmx60cmx15cm dla osłony frontalnej.
dostępny na zamówienie
Pokazuje 1 - 12 z 38 elementów