Pomoce dydaktyczne

POMOCE DYDAKTYCZNE

Pomoce dydaktyczne  Jest 14 produktów.

Podkategorie

Liczydła szkolne

DUŻE LICZYDŁA SZKOLNE I PRZEDSZKOLNE DLA DZIECI


Niektóre liczydła posiadają system zapobiegający zatrzaśnięciu palca przez dziecko

Labirynty manipulacyjne

 LABIRYNTY, TABLICE MANIPULACYJNE DLA DZIECI

pomoce magnetyczne

POMOCE MAGNETYCZNE DLA DZIECI

pomoce dydaktyczne...

POMOCE DYDAKTYCZNE BIOLOGIA, PRZYRODA

Czytanie i pisanie

NAUKA CZYTANIA I PISANIA, ORTOGRAFIA 

Gry planszowe

GRY PLANSZOWE DLA DZIECI

Logopedia

POMOCE LOGOPEDYCZNE DLA DZIECI

Języki obce

POMOCE DO NAUKI ANGIELSKIEGO DLA DZIECI

Matematyka

POMOCE DYDAKTYCZNE DO MATEMATYKI

doświadczenia

NAUKA I DOŚWIADCZENIA

Zabawki

ZABAWKI DLA DZIECI

Bajki

BAJKI DLA DZIECI

Poradniki i scenariusze

PORADNIKI I SCENARIUSZE DLA DZIECI

inne

INNE

Sport

SPORT

na stronę
119,00 zł
329,00 zł
Duże liczydło na stojaku Duże drewniane liczydło zawiera 100 korali rozłożonych w 10 rzędach z kolorystycznie wyróżnionymi piątkami i przekroczeniem pięćdziesiątki. Liczydło idealnie nadaje się do pracy grupowej lub indywidualnej. Można na nim przeliczać, dodawać i odejmować w zakresie 100. 
W magazynie
399,00 zł
Duże liczydło z tablicą magnetyczną Duże drewniane liczydło zawiera 100 korali rozłożonych w 10 rzędach z kolorystycznie wyróżnionymi piątkami i przekroczeniem pięćdziesiątki. Można na nim przeliczać, dodawać i odejmować w zakresie 100, po drugiej stronie znajduje się tablica magnetyczna, po której można pisać mazakiem zmywalnym lub przyczepiać elementy...
W magazynie
199,00 zł
Kalendarz magnetyczny dla dzieciZastosowanie:Praktyczny i trwały kalendarz pozwala zaznajomić dzieci z dniami tygodnia, miesiącami i zapisem daty. Na planszy znalazło się również miejsce na oznaczenie pory dnia, pory roku, pogody i temperatury oraz planowanych zajęć na przedpołudnie i popołudnie.
Dostępny na zamówienie
369,00 zł
Oś liczbowa magnetyczna dla dzieci Magnetyczna oś liczbowa w obrazowy sposób przedstawia działania na liczbach, magnetyczne strzałki pokazują strategię liczenia oraz drogę rachunku.
W magazynie
239,00 zł
Zastosowanie:Duża widoczna dla wszystkich uczniów klasy, tabliczka mnożenia do 100.Uczniowie za pomocą specjalnych magnetycznych krążków, zaznaczają wybrane liczby i wykonują działania matematyczne z zakresu mnożenia.Specjalne pierścienie i krążki magnetyczne umożliwiają dzieciom zaznaczenie wybranych liczb i wykonywanie różnych zadań z zakresu tabliczki...
W magazynie
89,90 zł
Kolorowy drewniany kwiatek manipulacyjny to świetna zabawa dla każdego dziecka, poprzez przesuwanie kolorowych krążków po torze dziecko ćwiczy motorykę ręki, wyobraźnię oraz koordynację wzrokowo - ruchową.  
W magazynie
158,00 zł
Labirynt żabka to doskonała pomoc dydaktyczna wspomagająca motorykę ręki, wyobraźnię oraz koordynację wzrokowo-ruchową dziecka. Zabawa polega na przesuwaniu kolorowych uchwytów wzdłuż torów umieszczonych na żabce.
W magazynie
250,00 zł
Plansza zawiera różnorodny krajobraz: rzeki, łąki, pola i góry. Ponad 100 magnetycznych elementów zawiera obrazki z tematyki przyrody oraz jej ochrony: rośliny, zwierzęta, elektrownie wiatrowe, panele słoneczne, kosze do segregacji odpadów.
W magazynie
499,00 zł
Teatrzyk drewniany dla dzieci Teatrzyk idealnie nadaje się do przedstawień. Zabawa w teatr rozwija wyobraźnie u dziecka, a także pomaga pokonać nieśmiałość, wzmacnia poczucie własnej wartości.
dostępny na zamówienie
128,00 zł
Labirynt żaglowiec to doskonała pomoc dydaktyczna wspomagająca motorykę ręki, wyobraźnię oraz koordynację wzrokowo-ruchową dziecka. Zabawa polega na przesuwaniu kolorowych uchwytów wzdłuż torów żaglowca oraz przewlekania i nawijania sznurka na kołki. Pomoc może być stosowana w zależności od wyobraźni dziecka jako statek piracki, żaglowiec, itp.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
109,00 zł
Pomoc logopedyczna z magnetycznym torem przeszkód, który można przekładać tworząc dowolne labirynty. Zadaniem dziecka jest przedmuchanie za pomocą słomki jedną z piłek. UWAGA ! Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.
W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów