EDU Pracownia Marcin Kościelak
jest polską firmą produkcyjną, która zaopatruje szkoły i przedszkola


Działamy na rynku edukacyjnym od 2001 roku początkowo pod szyldem M.M.Kościelak. Od samego początku nasza działalność ukierunkowana była na zaopatrywanie głównie placówek edukacyjnych.


Drewno to naturalny materiał od wieków wykorzystywanym przez ludzi do wytwarzania różnorodnych przedmiotów. Nasze pomoce edukacyjne są trwałe, miłe w dotyku i o przyjemnym zapachu. Zużywają się powoli i stanowią doskonałą naukę poprzez zabawę.

Pozostające po produkcji zabawek drewnianych odpady, jak również same zabawki, są w pełni biodegradowalne, ich rozkład nie wywiera zatem ujemnego wpływu na środowisko.

Każdy produkt z naszej oferty został starannie zaprojektowany przez zespół specjalistów. Podstawowy cel, jaki nam przyświecał – edukacja przez zabawę łączy kluczowe elementy w życiu każdego dziecka i stanowi fundament prawidłowego rozwoju. Opracowane przez nas pomoce edukacyjne angażują i rozwijają umiejętności charakterystyczne dla konkretnego przedziału wiekowego, a odpowiedni stopień trudności mobilizuje i daje satysfakcję z rozwiązywanych zadań.

Wybierając zabawki dla dzieci zawsze powinniśmy się kierować ich dobrem. Proponowane przez nas zabawki są ciekawe i rozwijające, ale przede wszystkim bezpieczne. Do wykończenia zabawek używane są barwniki, impregnaty i lakiery spełniające rygorystyczną normę dotyczącą bezpieczeństwa zabawek EN-71-3.