pomoce magnetyczne

POMOCE MAGNETYCZNE DLA DZIECI

pomoce magnetyczne  Jest 10 produktów.

199,00 zł
Kalendarz magnetyczny dla dzieciZastosowanie:Praktyczny i trwały kalendarz pozwala zaznajomić dzieci z dniami tygodnia, miesiącami i zapisem daty. Na planszy znalazło się również miejsce na oznaczenie pory dnia, pory roku, pogody i temperatury oraz planowanych zajęć na przedpołudnie i popołudnie.
Dostępny na zamówienie
109,00 zł
Pomoc logopedyczna z magnetycznym torem przeszkód, który można przekładać tworząc dowolne labirynty. Zadaniem dziecka jest przedmuchanie za pomocą słomki jedną z piłek. UWAGA ! Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.
W magazynie
239,00 zł
Zastosowanie:Duża widoczna dla wszystkich uczniów klasy, tabliczka mnożenia do 100.Uczniowie za pomocą specjalnych magnetycznych krążków, zaznaczają wybrane liczby i wykonują działania matematyczne z zakresu mnożenia.Specjalne pierścienie i krążki magnetyczne umożliwiają dzieciom zaznaczenie wybranych liczb i wykonywanie różnych zadań z zakresu tabliczki...
W magazynie
199,00 zł
Duża widoczna dla wszystkich uczniów klasy, tabliczka do 100.Uczniowie za pomocą magnetycznych kwadratów z liczbami, układają liczby parzyste (kolor niebieski) i nie parzyste (kolor czerwony). Plansza może również służyć do innych zabaw matematycznych.
W magazynie
250,00 zł
Plansza zawiera różnorodny krajobraz: rzeki, łąki, pola i góry. Ponad 100 magnetycznych elementów zawiera obrazki z tematyki przyrody oraz jej ochrony: rośliny, zwierzęta, elektrownie wiatrowe, panele słoneczne, kosze do segregacji odpadów.
W magazynie
139,00 zł
Puzzle sylabowe Puzzle sylabowe umożliwiają naukę prawidłowego podziału wyrazów na sylaby, określania liczby sylab w wyrazie, klasyfikowania wyrazów w zależności od liczby sylab. Kształtuje umiejętność wyszukiwania odpo­wiedniego elementu do stworzenia całego wyrazu, dobierania odpowiednich sylab tak, aby powstał wyraz poprawny gramatycznie. 
Wkrótce w magazynie
369,00 zł
Oś liczbowa magnetyczna dla dzieci Magnetyczna oś liczbowa w obrazowy sposób przedstawia działania na liczbach, magnetyczne strzałki pokazują strategię liczenia oraz drogę rachunku.
W magazynie
399,00 zł
Duże liczydło z tablicą magnetyczną Duże drewniane liczydło zawiera 100 korali rozłożonych w 10 rzędach z kolorystycznie wyróżnionymi piątkami i przekroczeniem pięćdziesiątki. Można na nim przeliczać, dodawać i odejmować w zakresie 100, po drugiej stronie znajduje się tablica magnetyczna, po której można pisać mazakiem zmywalnym lub przyczepiać elementy...
W magazynie
20,00 zł
Wspaniała, edukacyjna zabawka dla dzieci zaczynających naukę czytania. Metalowa tablica posiada w zestawie magnetyczne literki, mazak oraz gąbkę. Kolorowe literki zachęcają do układania pierwszych wyrazów.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
49,00 zł
Gra polega na ułożeniu pary jednakowych kart, z których połączenia powstaje nazwa obrazka. Gra doskonali pamięć, wspomaga naukę czytania metodą sylabową, która zbliżona jest do czytania całościowego, dzięki czemu osiąga się automatyzację procesu czytania. 
W magazynie
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów