Bajki

BAJKI DLA DZIECI

Bajki  Jest 12 produktów.

9,00 zł
Niezwykli mieszkańcy Uroczego Zakądka to: Kokietka Stella, Wścibski Victor, Leniwy Mario, Urocza Nina, Muzykant Louis, Narwany Jacky i Mądrala Margot. Każdy z nich zbudował na wspólnym drzewie swój domek. 
W magazynie
8,00 zł
Pocahontas, to opowieść o wspaniałej miłości między indiańską dziewczyną a przybyszem z odległej Anglii.Opowiada ona o wzajemnych stosunkach wczesnych osadników i rdzennych mieszkańców Ameryki, o starciu dwóch cywilizacji, ich zupełnie odmiennym szacunku dla natury i jej praw, oraz dwóch całkowicie różnych systemach wartości.
W magazynie
8,90 zł
Ham, wnuk pierwszego szympansa wysłanego w kosmos, prowadzi skromne życie gwiazdy trzeciorzędnego cyrku. Jako małpa armatnia wystrzeliwany jest w niebo ku uciesze gawiedzi, choć sam marzy o szczytniejszych zadaniach. Szansą na spełnienie marzeń okazuje się propozycja Agencji Kosmicznej, która kompletuje drużynę astromałp do sprowadzenia na Ziemię...
W magazynie
12,00 zł
Kong powraca do Was w swoim drugi długometrażowym filmie "KONG - powrót do dżungli" !!!
W magazynie
9,00 zł
Piękna i bestia to dzisiaj kanon literatury dziecięcej. Dziwny i nieszczęśliwy splot wydarzeń powoduje, że piękna dziewczynazaczyna wieść życie obok budzącej strach bestii.
W magazynie
8,90 zł
Dzwonnik Notre Dame na podstawie opowiadania Victora Hugo, to wzruszająca historia o nieodwzajemnionej miłości. Cygańska tancerka Esmeralda jest taj piękna, iż olśniewa każdego, kto ją spotyka.
W magazynie
9,00 zł
Jak większość dzieci LUSIA nie przepada za odrabianiem prac domowych i pomaganiem w domu. Zdecydowanie woli łatwiejsze życie. 
W magazynie
9,00 zł
Mityczna historia o pół człowieku, pół bogu, który w imię miłości wybrał los śmiertelnika.
W magazynie
15,00 zł
Ola często wpada w tarapaty, a gdy tylko próbuje się z nich wydostać zawsze pod koniec przytrafiają się jej zabawne sytuacje. Dzięki swojemu ukochanemu tacie i grupie zwierzątek, Ola nie tylko sobie radzi ze wszystkimi przeciwnościami ale także zdobywa umiejętności i doskonale się bawi.
W magazynie
2,00 zł
Pewien młynarz miał dwóch synów. Starszemu pozostawił w spadku młyn, a młodszy, Janek, dostał parę butów i kota.
W magazynie
19,20 zł
Gotowe scenariusze interesujących zajęć na niejeden dzień. Kopalnia pomysłów dla nauczycieli, którzy twórczo – muzycznie, inscenizacyjnie, plastycznie – zechcą je rozwinąć.
W magazynie
11,30 zł
Drodzy Czytelnicy, polecamy nową i wspaniałą bajeczkę w której Autorka przygotowała 19 opowiadań z ilustracjami. W prezentowanej książce znajdziemy bajeczki opowiadające min. o motylach, kotkach, biedronce, mrówce czy słoniątku.
W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów