Zabawki

ZABAWKI DLA DZIECI

Zabawki  Jest 17 produktów.

na stronę
7,50 zł
Świetna zabawa dla Twojego dziecka jak i całej rodziny o każdej porze dnia. Gra skonstruowana jest tak aby była przyjazna dla najmłodszych
W magazynie
28,20 zł
Wykonanie mozaiki proste jak nigdy dotąd! Bez kleju, bez klejenia. Innowacyjne elementy mozaiki, proste do przyklejenia, utrzymują się na większości gładkich powierzchni. Wystarczy ułożyć elementy według dołączonego szablonu i wykonać kolorową mozaikę do zawieszenia na okno.
W magazynie
25,00 zł
Cardio Alarm to karciana gra w szaleńczy wyścig po szpitalnych korytarzach. Szybko, szybko! Zablokuj wszystkie wejścia zanim agenci uciekną z tajnym projektem. Masz do pomocy personel szpitala, a także swój refleks i spryt. Kto najszybciej zablokuje drogi ucieczki? 
W magazynie
18,00 zł
Gra polega na ułożeniu z klocków wieży, a następnie delikatnego jej rozbierania, tak by się nie przewróciła. Do zabawy można dodać rzuty kością, żeby ją urozmaicić. 
W magazynie
10,80 zł
Drewniane klocki JENGA to popularna gra zręcznościowo-logiczna. Gra polega na wyciąganiu pojedynczych klocków z wieży i układaniu górnej warstwy. Przegrywa gracz, który przewróci wieżę.  
W magazynie
11,00 zł
79,00 zł
Zestaw edukacyjny o charakterze gry pamięciowej. Został stworzony w oparciu o aktualnie obowiązującą podstawę programową dla klas I - III.
W magazynie
69,00 zł
Gra Planszowa  UWAGA ! Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.
W magazynie
99,00 zł
Zabawa polega na dopasowaniu elementów zawieszonych na sznurkach do odpowiednich otworów na tablicy.
W magazynie
120,00 zł
Bardzo wysokiej jakości pomoc mająca na celu poprawę sprawności manualnej ręki, rozwija zdolność logicznego myślenia, koordynację, cierpliwość, umiejętność wypowiedzi. Uczy rozpoznawania kształtów.
W magazynie
89,00 zł
Zastosowania:pobudza do samodzielnego myślenia i aktywności,uczy logicznego myślenia,ćwiczy koncentrację,angażuję kilka zmysłów jednocześnie,umożliwia zabawę indywidualną i zespołową, angażując całą klasę na lekcji i w świetlicy,pomaga rozwijać wyobraźnię.
W magazynie
199,00 zł
Zastosowanie: Gracze posługując się kartami zadaniowymi układają pionowe lub poziome konstrukcje na planszach. Gra podobna do popularnej gry Tetris. Służy rozwijaniu:orientacji przestrzennejlogicznego myśleniaumiejętności konstruowaniakoordynacji wzrokowo - ruchowej UWAGA ! Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.
W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 17 elementów