doświadczenia

NAUKA I DOŚWIADCZENIA

doświadczenia  Jest 8 produktów.

74,40 zł
Cały zestaw daje Ci możliwość wykonania ok. 200 bezpiecznych i zabawnych doświadczeń.Kolory i detale zawarte  w zestawie mogą różnić się od ilustrowanych.Wymiary: 42x7x30 cm.
W magazynie
79,20 zł
Ten zestaw zapewni Ci nie tylko świetną zabawę, ale także wiele przyjemności. Przygotujesz płyn, z którego będziesz mógł wydmuchać nie tylko olbrzymie bańki mydlane, ale będziesz także konstruować złożone z błonki mydlanej bryły. Poznasz tajniki samodzielnej produkcji jogurtu, sera, lodów i mydła. Zapoznasz się z właściwościami roślin i ich reakcjami na...
W magazynie
21,60 zł
Najnowszy produkt marki Opticon, doskonale dopełniający domowe laboratorium – specjalistyczny zestaw narzędzi laboratoryjnych. 
W magazynie
24,00 zł
Wykonane z drewna brzozowego i sklejki. Zadaniem dziecka jest połączenie klocków i dopasowanie do odpowiedniej formy na podstawie. Zestawy ćwiczą koordynację wzrokowo-ruchową, uczą rozpoznawania podstawowych kształtów i kolorów. 
W magazynie
17,90 zł
Obfity zbiór pomysłów dla małych i dużych majsterkowiczów. 365 pomysłów na majsterkowanie na każdy dzień roku nie daje nudzie żadnych szans, nawet w deszczowe dni oraz zimowe wieczory. 
W magazynie
59,00 zł
Gra wykonana z drewna. Planszę gry stanowi okrągły klocek, o średnicy nie mniejszej niż 14 cm . Na wierzchu klocka znajduje się 52 otwory ułożone w spiralnie, do których w czasie gry wkłada się drewniane brązowe kołeczki (w zestawie przynajmniej 100 szt.). Uczy komunikacji i prawidłowych relacji z rówieśnikami. 
W magazynie
149,90 zł
Układanka z figur geometrycznych. Gra rozwija spostrzegawczość, kształtuje wyobraźnię i ćwiczy sprawność manualną.
W magazynie
19,90 zł
Pomaga dzieciom rozwijać umysł i pogłębiać wiedzę w możliwie przystępny sposób – dzięki prostym ćwiczeniom, wykorzystującym odpowiednie dla dzieci akcesoria i kolorowej, obrazkowej instrukcji. Dziecko może wykonać samodzielnie instrumenty i sprawdzić dźwięki : fletnia, wodne dźwięki, dzwonki, gitara, bębenek.
W magazynie
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów