Języki obce

POMOCE DO NAUKI ANGIELSKIEGO DLA DZIECI

Języki obce  Jest 12 produktów.

41,40 zł
Seria układanek schubitrix jest nieco podobna do domino. Na każdym z boków trójkątnych elementów układanki są zapisane odpowiedzi lub zadania. Gracz ma za zadanie ułożyć trójkąty dopasowując odpowiedzi do zadań. Dziecko może samodzielnie kontrolować poprawność swojego działania. Ta gra będzie doskonałym sposobem na naukę poprzez zabawę i utrwalenie...
W magazynie
18,00 zł
10 3-elementowych puzzli do nauki liczebników. Każdy zestaw puzzli zawiera cyfrę, ilustrację przedmiotów w odpowiedniej ilości oraz zapis liczebnika po angielsku. Dzięki zabawie dziecko uczy się liczyć i utrwala sposób pisowni angielskich liczebników. 30 elem.; wym. po złożeniu: 8 x 18 cm
W magazynie
11,90 zł
„Bolek i Lolek – język angielski dla dzieci” to nowatorski program edukacyjny, dzięki któremu twoje dziecko szybko i z łatwością przyswoi trudne słówka i zwroty. Stworzony został przy współpracy kompetentnego zespołu lektorów i doświadczonych pedagogów – na co dzień uczących dzieci języka angielskiego. 
W magazynie
12,00 zł
Piękna muzyka, efekty dźwiękowe i ciekawa historia wyjątkowego kota opowiedziana po angielsku – pozwól swojemu dziecku uczyć się nowego języka podczas zabawy!
W magazynie
17,90 zł
Ponad 1000 niemieckich słówek i zwrotów, uporządkowanych tematycznie w 20 rozdziałach.Przeznaczony jest dla dzieci rozpoczynających naukę języka niemieckiego.
W magazynie
7,70 zł
Książeczka Crazy English 2 została opracowana z myślą o wszystkich, którzy dążą do poznania żywego języka angielskiego
W magazynie
4,50 zł
Pierwsza z serii pomysłowych książeczek przeznaczonych do nauki języka angielskiego dla najmłodszych, łączących zabawę i naukę. Dzieci towarzyszą Królikowi Bugsowi, Tweety’emu, Sylwestrowi i innym bohaterom Looney Tunes w ich codziennych przygodach
W magazynie
4,80 zł
Książeczka: oswaja z językiem angielskim,pobudza aktywność, rozwija zdolności manualne.
W magazynie
6,00 zł
Prezentowana książka przeznaczona jest do nauki języka angielskiego. Zawiera wyrazy, z którymi mali uczniowie spotykają się w pierwszych latach poznawania języka. 
W magazynie
16,20 zł
"Mój pierwszy słownik" urozmaicające niepowtarzalne, wykonane z pietyzmem, barwne ilustracje. 
W magazynie
24,00 zł
Dzięki temu słownikowi wasze dziecko pozna wiele przydatnych słów w języku obcym, zilustrowanych pięknymi obrazkami.
W magazynie
5,40 zł
Język angielski. Próbne testy szóstoklasisty" to zbiór przykładowych arkuszy testowych dla uczniów przygotowujących się do egzaminu z języka angielskiego na koniec szkoły podstawowej.
W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów