Czytanie i pisanie

NAUKA CZYTANIA I PISANIA, ORTOGRAFIA 

Czytanie i pisanie  Jest 56 produktów.

na stronę
10,00 zł
Piosenki są łatwe. Słowami i melodią malują obrazki z życia. Opowiadają o tym, co dla dziecka ważne – o najbliższych osobach, świętach, zabawie, czworonożnym przyjacielu.
W magazynie
13,20 zł
Teczka dla dziecka zawiera 47 kart z literami małymi i wielkimi (których dotyczą scenariusze zajęć umieszczone w podręczniku), 48 kart ćwiczeń oraz obrazki z literami (symbole nawiązujące do treści piosenek). Dodatkowo znajduje się w niej broszura, w której opisano zestaw.
W magazynie
14,40 zł
W książce zamieszczono 48 scenariuszy zajęć i tyle samo towarzyszących im piosenek. Każdy scenariusz dotyczy jednej litery pisanej – małej lub wielkiej. We wszystkich, zgodnie ze schematem zajęć prowadzonych Metodą Dobrego Startu, uwzględniono zajęcia wprowadzające, właściwe i końcowe.
W magazynie
13,20 zł
W teczce znajdują się 64 kolorowe ilustracje nawiązujące do treści piosenek i zawierające w sobie opracowywane wzory graficzne.
W magazynie
12,60 zł
W teczce znajdują się 64 karty ćwiczeń (jedna karta do jednego scenariusza zajęć omówionego w podręczniku), 25 kart ze wzorami graficznymi oraz naklejki.
W magazynie
11,90 zł
"Powiedz komuś!" to książka, która podnosi poczucie wartości dziecka i uczy je najważniejszego - szacunku dla siebie i innych. Jednocześnie przekazuje niezbędną wiedzę. Dziecko musi znać swoje prawa i umieć powiedzieć "NIE!" w obronie tych praw i własnego ciała.
W magazynie
8,30 zł
Pewnie każdy z was przeżył już taki maratonik... Siedzisz sobie w swoim pokoju, za oknem piękna pogoda, ale nie! Jesteś twardy - najpierw słówka z angielskiego, powtarzane aż do znudzenia, potem regułka ortograficzna, wzory z fizyki, no i daty z historii. 
W magazynie
4,50 zł
OWOCNA EDUKACJA to cykl publikacji poświęconych projektowi Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania w klasach I-III szkół podstawowych.
W magazynie
Zajęcia logopedyczne dla dzieci z zaburzeniami rozwoju mowy.
W magazynie
4,50 zł
Zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów szczególnie uzdolnionych, ze szczególnym uwzględnieniem nauk matematyczno-przyrodniczych.
W magazynie
9,60 zł
Zbiór zabaw i ćwiczeń zawierający materiał dotyczący wspomagania rozwoju: mowy emocjonalnego
W magazynie
Pokazuje 13 - 24 z 56 elementów