Czytanie i pisanie

NAUKA CZYTANIA I PISANIA, ORTOGRAFIA 

Czytanie i pisanie  Jest 56 produktów.

na stronę
9,60 zł
W odmierzanym przez klepsydrę czasie gracze starają się jak najszybciej uzupełnić brakujące litery w wybranych wyrazach. Wygrywa ten, kto prawidłowo ułoży najwięcej wyrazów.
W magazynie
18,00 zł
Scriba Karty to odmiana popularnej i cenionej gry słownej Scriba. Jej uczestnicy poszerzają swoje słownictwo, ugruntowują sobie znajomość poprawnej pisowni, ćwiczą wyobraźnię i logiczne myślenie. Rekwizytami w grze są karty z literami, poleceniami itp.
W magazynie
16,80 zł
UKŁADANKA EDUKACYJNA przeznaczona dla starszych przedszkolaków i dzieci z klas początkowych szkół podstawowych. Układanka zawiera 48 rysunków, które ilustrują 16 zestawów przymiotników w stopniu równym, wyższym i najwyższym.
W magazynie
20,00 zł
Wspaniała, edukacyjna zabawka dla dzieci zaczynających naukę czytania. Metalowa tablica posiada w zestawie magnetyczne literki, mazak oraz gąbkę. Kolorowe literki zachęcają do układania pierwszych wyrazów.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
11,90 zł
Karty obrazkowe Ortografia w zagadkach:* uczą ortografii poprzez zabawę* rozwijają spostrzegawczość i pamięć wzrokową* poszerzają wiedzę ogólną dziecka* rozbudowują zasób słownictwa
W magazynie
103,80 zł
Zestaw trzech gier, dzięki którym dziecko uczy się rozróżniać 25 dźwięków i poznaje ich nazwy z zakresu "Czynności i instrumenty muzyczne". Najpierw dziecko rozpoznaje każdy dźwięk z osobna i nadaje mu nazwę, a następnie odsłuchuje ponownie te same dźwięki uzupełnia Bingo. 
W magazynie
69,00 zł
Zabawy dydaktyczne przy użyciu kart zachęcają dziecko do logicznego myślenia. Szczególnie mocno aktywizowane jest słownictwo z zakresu przymiotników i przyimków. 
W magazynie
11,90 zł
"Bolek i Lolek ortografia" to program edukacyjny przeznaczony dla użytkowników od szóstego roku życia. Stanowi zbiór czternastu ciekawych zabaw z ortografią, którymi mogą bawić się zarówno dzieci jak i ich rodzice; jedni ucząc się, a drudzy przypominając sobie zasady pisowni. Zawiera ponad 3.500 słów podzielonych na 9 zagadnień oraz zasady pisowni. Każda...
W magazynie
11,30 zł
Książeczka, którą bierzesz teraz do rąk, ma służyć Ci do pracy z dziećmi, do doskonalenia pięknego i poprawnego wymawiania przez nie polskich głosek oraz utrwalania ich pisowni.
W magazynie
12,60 zł
Książka jest doskonałą pomocą w poznawaniu reguł gramatyki języka polskiego. Autor, wykorzystując swoje doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, przedstawił zasady panujące w naszym języku w taki sposób, aby ułatwić i umilić uczniom naukę: powiązał ją z zabawą.
W magazynie
2,60 zł
Czy nauka ortografii i matematyki musi być nudna? Oczywiście nie. Wszystkim uczniom klas I–III polecamy „Łamigłówki ortograficzne” i „Łamigłówki matematyczne”, które zapewnią udaną zabawę, a jednocześnie pomogą w utrwalaniu poprawnej pisowni i nauce matematyki
W magazynie
14,40 zł
Pozycja ta jest kierowana do dzieci, które uczą się czytać lub opanowały tę umiejętność częściowo i chcą ją rozwijać. Również, a może przede wszystkim, do uczniów, którym czytanie sprawia problemy.
W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 56 elementów