Czytanie i pisanie

NAUKA CZYTANIA I PISANIA, ORTOGRAFIA 

Czytanie i pisanie  Jest 6 produktów.

20,00 zł
Wspaniała, edukacyjna zabawka dla dzieci zaczynających naukę czytania. Metalowa tablica posiada w zestawie magnetyczne literki, mazak oraz gąbkę. Kolorowe literki zachęcają do układania pierwszych wyrazów.
Brak w magazynie
Brak w magazynie
33,00 zł
Zastosowania: - uczy składania wyrazów - przygotowuje do dalszej edukacji - pobudza do samodzielnego myślenia i aktywności - angażuje kilka zmysłów jednocześnie - daje możliwość wypowiedzenia się i argumentowania działań - umożliwia pracę indywidualną i zespołową, angażując całą klasę na lekcji i w świetlicy 
Brak w magazynie
Brak w magazynie
2,00 zł
Dyktanda z humorem do klasy 1 to książka przygotowana z myślą o tych dzieciach, które dopiero zaczynają uczyć się języka polskiego i poznają zasady ortografii.
W magazynie
2,00 zł
Dyktanda z przysłowiami do klasy 1 szkoła: szkoła podstawowa zostań mistrzem ortografii poznaj najciekawsze przysłowia dyktanda, krzyżówki, kolorowe rysunki
W magazynie
49,00 zł
Utrwalają znajomość liter, tworzenie wyrazów, dzielenie na sylaby. Rozwijają wyobraźnię, kształcą umiejętność kojarzenia, zachęcają do uważnej obserwacji. Uświadamiają różnicę między głoską a literą, rozwijają koordynację wzrokowo - ruchową. 
W magazynie
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów