Logopedia

POMOCE LOGOPEDYCZNE DLA DZIECI

Logopedia  Jest 23 produktów.

na stronę
16,80 zł
Gra dydaktyczna składa się z 36 par obrazków zawierających w nazwie literkę R. zadaniem dziecka jest odnalezienie pary pod odwróconymi obrazkami.
W magazynie
10,00 zł
Znakomita pomoc do rehabilitacji mowy, ćwiczeń sensorycznych i usprawniania pourazowego, a także w terapii ustnej fazy połykania.
W magazynie
3,00 zł
Małe bezpieczne lusterko. Przydatne do ćwiczeń mimiki twarzy.
W magazynie
3,00 zł
Pomoc do ćwiczeń oddechowych i logopedycznych. Kolorowe wiatraczki zachęcają dzieci do zabawy i wykonywania różnorodnych ćwiczeń oddechowych stymulujących prawidłowy rozwój aparatu mowy.
W magazynie
2,50 zł
Czarodziejska beczka to pomoc dla nauczycieli, logopedów, lekarzy, psychologów, terapeutów mowy. Można ją wykorzystać do utrwalania poprawnej wymowy głosek cz - c, do ćwiczenia słuchu fonemowego (głoska cz lub c na początku lub w środku słowa)
W magazynie
3,00 zł
Kostka utrwalania wymowy "L" to pomoc do usprawniania nie tylko głoski "L", ale też w formie zabawowej usprawnia manualnie dziecko. Zadaniem dziecka jest złożenie kostki (bez kleju) w miejscu wyciśniętych wgłębień.
W magazynie
72,00 zł
Ćwiczenia zawarte w programie są pomocne szczególnie przy utrwalaniu głoski w wyrazach (w różnych pozycjach). Program polecany jest dla dzieci posiadających umiejętność czytania.
W magazynie
13,80 zł
Książka to zbiór wierszy i zagadek logopedycznych wraz z ćwiczeniami, przeznaczonych do utrwalania i automatyzacji wymowy głosek [r] [l], głosek dentalizowanych oraz [k] [g] [x] [f]
W magazynie
21,60 zł
Scenariusze zawierają ćwiczenia oddechowe, usprawniające aparat artykulacyjny, ćwiczenia w naśladowaniu dźwięków z otoczenia, sprzyjające prawidłowej realizacji samogłosek i spółgłosek. 
W magazynie
3,60 zł
Książeczka zawiera szesnaście krótkich, rymowanych historyjek o Mambie, wesołym stworku. Zabawa z tymi wierszykami przygotowuje dziecko do rozumienia istoty rymu, doskonali także prawidłową wymowę.
W magazynie
8,40 zł
Bajki zebrane w tym zbiorze mają za zadanie pomóc dzieciom w wieku wczesnoszkolnym w opanowaniu poprawnego mówienia, szczególnie wypowiadania głosek s–sz, c–cz, z–ż, dz–dż.
W magazynie
12,60 zł
Zagadnienia z fonetyki i fonologii języka polskiego. Charakterystyka nieprawidłowości w wymowie, diagnoza i terapia.
W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 23 elementów