Gry planszowe

GRY PLANSZOWE DLA DZIECI

Gry planszowe  Jest 15 produktów.

na stronę
89,90 zł
Duże loteryjki zachęcają do zabawy oraz stwarzają okazję do mówienia, spostrzegania i ćwiczeń koordynacji wzrokowo- ruchowej. Seria zapewnia stopniowanie trudności. Karty wykonane są z grubego, lakierowanego kartonu. Maxilotto posiada plansze z obrazkami takimi samymi jak na mniejszych kartonikach. Zadaniem dziecka jest dopasowanie identycznych obrazków.
W magazynie
18,00 zł
"Kto silniejszy?" to matematyka na wesoło, która zawiera w sobie cechy najcelniej trafiające w gust najmłodszych. Dzięki formie zabawy umożliwia zgłębianie tajników matematyki w sposób najbardziej dla nich przyjazny i atrakcyjny.
W magazynie
8,10 zł
To znakomita zabawka edukacyjna. Składa się na nie wiele atrakcyjnych rekwizytów związanych z pracą na poczcie. Bawiąc się w pocztę dzieci poznają zasady adresowania listów i pocztówek.
W magazynie
7,50 zł
Zabawa z plasteliną. Gra karciana, która na swoich kartach przedstawia siedem plastelinowych rodzin. Kto skompletuje ich najwięcej, ten wygra. Dodatkowo 2 laseczki plasteliny. Gra przeznaczona dla 3-4 graczy
W magazynie
21,00 zł
"Logix" przestrzenna gra planszowa, w której liczy się taktyka, wyobraźnia, i szczęśliwy traf. W trakcie gry gracz losuje swój tajny kod, którego wzór musi potem ułożyć z kolorowych kul na planszy. 
W magazynie
22,20 zł
Od setek lat najlepsza wśród gier planszowych. Wymaga od graczy maksymalnej koncentracji. Zmusza do intensywnego myślenia i przewidywania kolejnych posunięć. Gra w szachy to najlepszy trening dla umysłu nie tylko dorosłych.
W magazynie
8,00 zł
Najpopularniejsza gra strategiczna na świecie! W nowym, podróżnym wydaniu teraz może towarzyszyć ci wszędzie.
W magazynie
79,00 zł
Zestaw edukacyjny o charakterze gry pamięciowej. Został stworzony w oparciu o aktualnie obowiązującą podstawę programową dla klas I - III.
W magazynie
69,00 zł
Gra Planszowa  UWAGA ! Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.
W magazynie
120,00 zł
Bardzo wysokiej jakości pomoc mająca na celu poprawę sprawności manualnej ręki, rozwija zdolność logicznego myślenia, koordynację, cierpliwość, umiejętność wypowiedzi. Uczy rozpoznawania kształtów.
W magazynie
89,00 zł
Zastosowania:pobudza do samodzielnego myślenia i aktywności,uczy logicznego myślenia,ćwiczy koncentrację,angażuję kilka zmysłów jednocześnie,umożliwia zabawę indywidualną i zespołową, angażując całą klasę na lekcji i w świetlicy,pomaga rozwijać wyobraźnię.
W magazynie
199,00 zł
Zastosowanie: Gracze posługując się kartami zadaniowymi układają pionowe lub poziome konstrukcje na planszach. Gra podobna do popularnej gry Tetris. Służy rozwijaniu:orientacji przestrzennejlogicznego myśleniaumiejętności konstruowaniakoordynacji wzrokowo - ruchowej UWAGA ! Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.
W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów