pomoce dydaktyczne biologia

POMOCE DYDAKTYCZNE BIOLOGIA, PRZYRODA

pomoce dydaktyczne biologia  Jest 12 produktów.

16,80 zł
Zestawy z serii "prof. Albert"Wiele fascynujących doświadczeń w trakcie zabawy. Wychoduj i obserwuj system korzeniowy roślin. ZAWIERA POLSKĄ INSTRUKCJĘ"EIN-O SCIENCE" - to marka znana i ceniona na świecie, a teraz dostępna również w Polsce.
W magazynie
17,80 zł
Prezentujemy zestawy z serii "prof. Albert" Ustaw terrarium i badaj jak rosną roślinne pędy. Wiele fascynujących doświadczeń w trakcie zabawy. ZAWIERA POLSKĄ INSTRUKCJĘ "EIN-O SCIENCE" - to marka znana i ceniona na świecie, a teraz dostępna również w Polsce.
W magazynie
17,80 zł
Zestaw z serii "Profesor Albert" Nauka o Kosmosie Planeta Ziemia pozwala na zbudowanie modelu kuli ziemskiej. Model przedstawia budowę wnętrza, dzięki czemu poznasz wiele interesujących informacji dotyczącej naszej planety. Ciekawy sposób na szybkie przyswajanie wiedzy. ZAWIERA KOLOROWĄ INSTRUKCJĘ W JEZYKU POLSKIM Zbuduj model pokazujący wnętrze naszej...
W magazynie
43,90 zł
Zestaw Przygody z Fizyką, BAŃKI MYDLANE to 16 zajmujących i bezpiecznych doświadczeń. Dzięki temu zestawowidziecko oprócz świetnej zabawy zdobędzie także podstawy wiedzy z fizyki. Dowie się dzięki temu, jakie prawa rządzą powstawaniem baniek mydlanych oraz jak towarzyszące im zjawiska fizyczne wykorzystywane są w praktyce np: w sztuce i w architekturze.
W magazynie
19,00 zł
Budując model dziecko zapozna się z alternatywnymi źródłami energii. Dowie się, że słońce dostarcza nam wiele niezbędnej do życia energii. Model pieca słonecznego pokaże, jak korzystać z ciepłych promieni słonecznych, które mogą posłużyć do czegoś więcej niż tylko opalania.
W magazynie
19,90 zł
Zestaw pomaga dzieciom rozwijać umysł i pogłębiać wiedzę w możliwie przystępny sposób. Dzięki prostym ćwiczeniom, dzieci stworzą i poznają: łódź podwodną, źródełko, super syfon, jak działa poziomica.
W magazynie
89,90 zł
Duże loteryjki zachęcają do zabawy oraz stwarzają okazję do mówienia, spostrzegania i ćwiczeń koordynacji wzrokowo- ruchowej. Seria zapewnia stopniowanie trudności. Karty wykonane są z grubego, lakierowanego kartonu. Maxilotto posiada plansze z obrazkami takimi samymi jak na mniejszych kartonikach. Zadaniem dziecka jest dopasowanie identycznych obrazków.
W magazynie
17,40 zł
Zwierzaki opuściły gospodarstwo i postanowiły pohasać po łące. Zadaniem graczy będzie łapanie zwierząt. Im więcej złapią, tym więcej punktów uda im się zdobyć. Łap zwierzaki to emocjonująca gra karciana zarówno dla starszych jak i młodszych graczy. 
W magazynie
12,90 zł
Kryształki, które dzieci hodują pod nadzorem nauczyciela (rodzica). Dzieci poznają jak powstają kryształki. Kolor niebieski lub czerwony (proszę podać w zamówieniu - w uwagach) 
W magazynie
25,80 zł
Jak wytworzyć światło bez baterii? Latarka dynamo o przezroczystych ściankach pozwala dzieciom znaleźć odpowiedź na to pytanie.
W magazynie
11,90 zł
A kto to? Twoja ulubiona seria książeczek o przyrodzie. Poznaj nowych przyjaciół, dowiedz się jak żyją, co lubią, czym się różnią od Ciebie. 
W magazynie
27,00 zł
Praska do suszenia roślin i liści, pomocna na przykład przy tworzeniu zielnika.wymiary: 14,5 x 14,5 cm.
W magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów